TMK212AB7225MD-TR
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK212AB7225MD-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK212AB7225MD-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
Fitxak: 1.TMK212AB7225MD-TR.pdf2.TMK212AB7225MD-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
TMK212AB7225MD-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK212AB7225MD-TR fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1084264 pcs Datuen fitxa 1.TMK212AB7225MD-TR.pdf2.TMK212AB7225MD-TR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 2.2µF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series M RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna SMPS Filtering balorazio -
polarizazio 0805 (2012 Metric) Beste izenak 587-4934-2
CE TMK212AB7225MD-TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.037" (0.95mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805