TMK105B7472KV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105B7472KV-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK105B7472KV-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 25V X7R 0402
Fitxak: 1.TMK105B7472KV-F.pdf2.TMK105B7472KV-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
20000 pcs
  • Mezua
TMK105B7472KV-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK105B7472KV-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 4700PF 25V X7R 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28863733 pcs Datuen fitxa 1.TMK105B7472KV-F.pdf2.TMK105B7472KV-F.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia 4700pF
Lodiera (Max) X7R Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series M
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
balorazio - polarizazio 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 587-1222-2
RM TMK105 B7472KV-F
TMK105B7472KVF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia TMK105B7472KV-F Lead Style 0.022" (0.55mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 4700pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 4700PF 25V X7R 0402