TMK063CG150JP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG150JP-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMK063CG150JP-F
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 15PF 25V NP0 0201
Fitxak: TMK063CG150JP-F.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / RoHS betetzen
  • Mezua
TMK063CG150JP-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMK063CG150JP-F fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 15PF 25V NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / RoHS betetzen
Kopurua eskuragarri 5100 pcs Datuen fitxa TMK063CG150JP-F.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia 15pF
Lodiera (Max) C0G, NP0 Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series M
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
balorazio - polarizazio 0201 (0603 Metric)
Beste izenak 587-1163-2
RM TMK063 CG150JP-F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia TMK063CG150JP-F Lead Style 0.013" (0.33mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 15pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 15PF 25V NP0 0201