QVS107CG0R8BCHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
QVS107CG0R8BCHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QVS107CG0R8BCHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.8PF 250V NP0 0603
Fitxak: 1.QVS107CG0R8BCHT.pdf2.QVS107CG0R8BCHT.pdf3.QVS107CG0R8BCHT.pdf4.QVS107CG0R8BCHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
QVS107CG0R8BCHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QVS107CG0R8BCHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 0.8PF 250V NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia 0.8pF
Lodiera (Max) C0G, NP0 Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Series V
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
balorazio - polarizazio 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 587-4397-2
CG QVS107 CG0R8BCHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia QVS107CG0R8BCHT Lead Style 0.031" (0.80mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 0.8pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.1pF deskribapena CAP CER 0.8PF 250V NP0 0603