NRS6045T1R0NMGKV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6045T1R0NMGKV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS6045T1R0NMGKV
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 4.5A 18.2 MOHM SMD
Fitxak: 1.NRS6045T1R0NMGKV.pdf2.NRS6045T1R0NMGKV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
NRS6045T1R0NMGKVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS6045T1R0NMGKV fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 1UH 4.5A 18.2 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 388223 pcs Datuen fitxa 1.NRS6045T1R0NMGKV.pdf2.NRS6045T1R0NMGKV.pdf
Tentsioa - Tasa - Usage Shielded
Mota Wirewound Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Series NRS RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio AEC-Q200 polarizazio Nonstandard
Beste izenak 587-3642-2
LM NRS6045T 1R0NMGKV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia NRS6045T1R0NMGKV Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm)
Hardware mota 1µH Frekuentzia - Test 110MHz
Frekuentzia - Self Resonant 18.2 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 1µH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 18.2 mOhm Max Nonstandard
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±30% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 1UH 4.5A 18.2 MOHM SMD Denbora atzeratzea 100kHz
DC Erresistentzia (DCR) 9.8A Uneko balorazioa 4.5A