NRS5024T6R8MMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS5024T6R8MMGJ
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.6A 80 MOHM SMD
Fitxak: 1.NRS5024T6R8MMGJ.pdf2.NRS5024T6R8MMGJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
NRS5024T6R8MMGJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS5024T6R8MMGJ fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.6A 80 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 638616 pcs Datuen fitxa 1.NRS5024T6R8MMGJ.pdf2.NRS5024T6R8MMGJ.pdf
Tentsioa - Tasa 5050 Usage Shielded
Mota Wirewound Tamaina / dimentsioa 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Series NRS RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio Nonstandard
Beste izenak LM NRS5024T 6R8MMGJ Tenperatura operatiboa -25°C ~ 120°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia NRS5024T6R8MMGJ Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm)
Hardware mota 6.8µH Frekuentzia - Test 28MHz
Frekuentzia - Self Resonant 80 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 80 mOhm Max Nonstandard
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.6A 80 MOHM SMD Denbora atzeratzea 100kHz
DC Erresistentzia (DCR) 2.2A Uneko balorazioa 1.6A
Uneko - Saturazioa Ferrite
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NRS5024T6R8MMGJV
NRS5024T6R8MMGJV
fabrikatzaileak: Taiyo Yuden
deskribapena: INDUCTOR SMD POWER, 6.8 UH20 %,