NRS5014T3R3NMGG
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5014T3R3NMGG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS5014T3R3NMGG
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.7A 96 MOHM SMD
Fitxak: 1.NRS5014T3R3NMGG.pdf2.NRS5014T3R3NMGG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
NRS5014T3R3NMGGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS5014T3R3NMGG fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.7A 96 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 653642 pcs Datuen fitxa 1.NRS5014T3R3NMGG.pdf2.NRS5014T3R3NMGG.pdf
Tentsioa - Tasa - Usage Shielded
Mota Wirewound Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Series NRS RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio Nonstandard
Beste izenak 587-2614-2
LM NRS5014T 3R3NMGG
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia NRS5014T3R3NMGG Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Hardware mota 3.3µH Frekuentzia - Test 48MHz
Frekuentzia - Self Resonant 96 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 96 mOhm Max Nonstandard
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±30% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.7A 96 MOHM SMD Denbora atzeratzea 100kHz
DC Erresistentzia (DCR) 2.35A Uneko balorazioa 1.7A