NRS2012T1R5NGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS2012T1R5NGJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NRS2012T1R5NGJ
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 1.5A 90 MOHM SMD
Fitxak: 1.NRS2012T1R5NGJ.pdf2.NRS2012T1R5NGJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
NRS2012T1R5NGJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NRS2012T1R5NGJ fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 1.5UH 1.5A 90 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 652488 pcs Datuen fitxa 1.NRS2012T1R5NGJ.pdf2.NRS2012T1R5NGJ.pdf
Tentsioa - Tasa - Usage Shielded
Mota Wirewound Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Series NRS RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio Nonstandard
Beste izenak 587-3449-2
LM NRS2012T 1R5N GJ
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 120°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia NRS2012T1R5NGJ Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Hardware mota 1.5µH Frekuentzia - Test -
Frekuentzia - Self Resonant 90 mOhm Zabaldutako deskribapena 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 90 mOhm Nonstandard
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±30% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 1.5UH 1.5A 90 MOHM SMD Denbora atzeratzea 100kHz
DC Erresistentzia (DCR) 1.65A Uneko balorazioa 1.5A