NR4012T100M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NR4012T100M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NR4012T100M
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 770MA 288 MOHM
Fitxak: 1.NR4012T100M.pdf2.NR4012T100M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4500 pcs
9000 pcs
  • Mezua
NR4012T100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NR4012T100M fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 10UH 770MA 288 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 607536 pcs Datuen fitxa 1.NR4012T100M.pdf2.NR4012T100M.pdf
Tentsioa - Tasa - Usage Shielded
Mota Wirewound Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Series NR RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio Nonstandard
Beste izenak 587-1659-2
LM NR 4012T 100M
LMNR4012T100M
NR4012T100M-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 120°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia NR4012T100M Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Hardware mota 10µH Frekuentzia - Test 28MHz
Frekuentzia - Self Resonant 288 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 10µH Shielded Wirewound Inductor 770mA 288 mOhm Max Nonstandard
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 10UH 770MA 288 MOHM Denbora atzeratzea 100kHz
DC Erresistentzia (DCR) 740mA Uneko balorazioa 770mA