MDKK1616T2R2MM
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MDKK1616T2R2MM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDKK1616T2R2MM
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.65A 165 MOHM
Fitxak: 1.MDKK1616T2R2MM.pdf2.MDKK1616T2R2MM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MDKK1616T2R2MMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDKK1616T2R2MM fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.65A 165 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 389612 pcs Datuen fitxa 1.MDKK1616T2R2MM.pdf2.MDKK1616T2R2MM.pdf
Tentsioa - Tasa 1616 Usage Shielded
Mota Wirewound Tamaina / dimentsioa 0.065" L x 0.065" W (1.64mm x 1.64mm)
Series MCOIL™, MD RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio Nonstandard
Beste izenak LM MDKK1616T2R2MM Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MDKK1616T2R2MM Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Hardware mota 2.2µH Frekuentzia - Test -
Frekuentzia - Self Resonant 165 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.65A 165 mOhm Max Nonstandard
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 2.2UH 1.65A 165 MOHM Denbora atzeratzea 1MHz
DC Erresistentzia (DCR) 1.2A Uneko balorazioa 1.65A