LMK107BJ475KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK107BJ475KA-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMK107BJ475KA-T
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603
Fitxak: 1.LMK107BJ475KA-T.pdf2.LMK107BJ475KA-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
LMK107BJ475KA-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMK107BJ475KA-T fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3569403 pcs Datuen fitxa 1.LMK107BJ475KA-T.pdf2.LMK107BJ475KA-T.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia 4.7µF
Lodiera (Max) X5R Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Series M
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
balorazio - polarizazio 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 587-1441-2
CE LMK107 BJ475KA-T
LMK107BJ475KAT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia LMK107BJ475KA-T Lead Style 0.035" (0.90mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 4.7µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603