LIC1235RS3R8406
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LIC1235RS3R8406 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LIC1235RS3R8406
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP LITHIUM 40F 3.8V
Fitxak: 1.LIC1235RS3R8406.pdf2.LIC1235RS3R8406.pdf3.LIC1235RS3R8406.pdf4.LIC1235RS3R8406.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
LIC1235RS3R8406ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LIC1235RS3R8406 fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP LITHIUM 40F 3.8V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 3.8V tolerantzia 40F
Bukaera Through Hole Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm) Series RS
RoHS egoera Bulk polarizazio Radial, Can
Beste izenak 587-5107
CL LIC1235RS3R8406
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 70°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia LIC1235RS3R8406 Bizitza @ tenperatura. 70 mOhm @ 1kHz
Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm) Zabaldutako deskribapena 40F ±20%(EDLC) Supercapacitor 3.8V Radial, Can 70 mOhm @ 1kHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP LITHIUM 40F 3.8V