JMK042BJ104KC-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JMK042BJ104KC-W
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 01005
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
JMK042BJ104KC-Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JMK042BJ104KC-W fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 674288 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia 0.1µF
Lodiera (Max) X5R Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series M
RoHS egoera Digi-Reel® Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
balorazio - polarizazio 01005 (0402 Metric)
Beste izenak 587-5548-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia JMK042BJ104KC-W Lead Style 0.009" (0.22mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 0.1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 01005 (0402 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 01005