HMK212C7474KGHTE
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMK212C7474KGHTE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HMK212C7474KGHTE
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 100V X7S 0805
Fitxak: 1.HMK212C7474KGHTE.pdf2.HMK212C7474KGHTE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
HMK212C7474KGHTEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HMK212C7474KGHTE fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 0.47UF 100V X7S 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1430611 pcs Datuen fitxa 1.HMK212C7474KGHTE.pdf2.HMK212C7474KGHTE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 100V
tolerantzia 0.47µF Lodiera (Max) X7S
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series M RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive, SMPS Filtering balorazio AEC-Q200
polarizazio 0805 (2012 Metric) Beste izenak 587-5014-2
CG HMK212 C7474KGHTE
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.053" (1.35mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 0.47µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 0805 (2012 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 0.47UF 100V X7S 0805