FBMH4525HM162NTV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
FBMH4525HM162NTV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FBMH4525HM162NTV
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN
Fitxak: 1.FBMH4525HM162NTV.pdf2.FBMH4525HM162NTV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
FBMH4525HM162NTVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FBMH4525HM162NTV fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82830 pcs Datuen fitxa 1.FBMH4525HM162NTV.pdf2.FBMH4525HM162NTV.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm) Series FB
RoHS egoera Digi-Reel® balorazio AEC-Q200
polarizazio 1810 (4525 Metric) Beste izenak 587-3840-6
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Indukzio @ maiztasuna 1.6 kOhm @ 100MHz Altuera (Max) 0.110" (2.80mm)
Fuse Power Line Iragazkiaren agindua 130 mOhm
deskribapena FERRITE BEAD 1.6 KOHM 1810 1LN DC Erresistentzia (DCR) (Max) 2A