CKP25204R7M-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CKP25204R7M-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CKP25204R7M-T
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 150MA 150 MOHM
Fitxak: 1.CKP25204R7M-T.pdf2.CKP25204R7M-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
CKP25204R7M-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CKP25204R7M-T fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 4.7UH 150MA 150 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 568098 pcs Datuen fitxa 1.CKP25204R7M-T.pdf2.CKP25204R7M-T.pdf
Tentsioa - Tasa 1008 (2520 Metric) Usage Unshielded
Mota Multilayer Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series CK RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 587-2093-2
CKP25204R7MT
LF CKP2520 4R7M-T
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CKP25204R7M-T Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Hardware mota 4.7µH Frekuentzia - Test -
Frekuentzia - Self Resonant 150 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 4.7µH Unshielded Multilayer Inductor 150mA 150 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 4.7UH 150MA 150 MOHM Denbora atzeratzea 1MHz
DC Erresistentzia (DCR) 150mA Uneko balorazioa 150mA