BRL2515T4R7MD
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRL2515T4R7MD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BRL2515T4R7MD
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 700MA 344.5 MOHM
Fitxak: 1.BRL2515T4R7MD.pdf2.BRL2515T4R7MD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BRL2515T4R7MDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BRL2515T4R7MD fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena FIXED IND 4.7UH 700MA 344.5 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 746257 pcs Datuen fitxa 1.BRL2515T4R7MD.pdf2.BRL2515T4R7MD.pdf
Tentsioa - Tasa 1006 (2515 Metric) Usage Unshielded
Mota Wirewound Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.060" W (2.50mm x 1.50mm)
Series BR RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio 1006 (2515 Metric)
Beste izenak 587-2605-2
LQ BR L2515T4R7MD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia BRL2515T4R7MD Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Hardware mota 4.7µH Frekuentzia - Test 60MHz
Frekuentzia - Self Resonant 344.5 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 344.5 mOhm Max 1006 (2515 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% Diametroa - Sorbalda -
deskribapena FIXED IND 4.7UH 700MA 344.5 MOHM Denbora atzeratzea 1MHz
DC Erresistentzia (DCR) 650mA Uneko balorazioa 700mA