AWK107C6475MVHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AWK107C6475MVHT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AWK107C6475MVHT
Fabrikatzaileak / Marka: Taiyo Yuden
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7UF 4V X6S 0306
Fitxak: 1.AWK107C6475MVHT.pdf2.AWK107C6475MVHT.pdf3.AWK107C6475MVHT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
AWK107C6475MVHTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AWK107C6475MVHT fabrikatzailea Taiyo Yuden
deskribapena CAP CER 4.7UF 4V X6S 0306 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 4V
tolerantzia 4.7µF Lodiera (Max) X6S
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Series LWDC™, LW RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive, Bypass, Decoupling balorazio AEC-Q200
polarizazio 0306 (0816 Metric) Beste izenak 587-5161-2
CE AWK107 C6475MVHT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.022" (0.55mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL (Reverse Geometry) Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 4.7µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X6S 0306 (0816 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP CER 4.7UF 4V X6S 0306