RG2012P-1740-W-T1
SusumuSusumu
RG2012P-1740-W-T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RG2012P-1740-W-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES SMD 174 OHM 0.05% 1/8W 0805
Fitxak: RG2012P-1740-W-T1.pdf
  • Mezua
RG2012P-1740-W-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RG2012P-1740-W-T1 fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES SMD 174 OHM 0.05% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5186 pcs Datuen fitxa RG2012P-1740-W-T1.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±25ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series RG
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RG2012P-1740-W-T1 Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 174 Ohm ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.05%
deskribapena RES SMD 174 OHM 0.05% 1/8W 0805 Estaldura, Etxebizitza mota Thin Film