| Zenbakiaren zenbakia | S4-220RF1 | fabrikatzailea | Riedon |
|---|---|---|---|
| deskribapena | RES SMD 220 OHM 1% 2W 4525 | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 166770 pcs | Datuen fitxa | 1.S4-220RF1.pdf2.S4-220RF1.pdf |
| Tentsioaren balorazioa - AC | - | Tentsioa - Lan egitea | 2W |
| Tentsioa - Tasa | - | Lodiera (Max) | ±20ppm/°C |
| Tamaina / dimentsioa | 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm) | Series | S |