REC15-125.1S/H2/M
Recom PowerRecom Power
REC15-125.1S/H2/M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REC15-125.1S/H2/M
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER 5.1V 3A 15W
Fitxak: REC15-125.1S/H2/M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
REC15-125.1S/H2/Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REC15-125.1S/H2/M fabrikatzailea Recom Power
deskribapena DC/DC CONVERTER 5.1V 3A 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2320 pcs Datuen fitxa REC15-125.1S/H2/M.pdf
Tentsioa - Lan egitea 15W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 5.1V
Tentsioa - Input (Max) 18V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 9V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series ECONOLINE REC15/M RoHS egoera Tube
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial), Medical polarizazio 6-DIP Module
Irteerako konfigurazioa 1 Beste izenak 10016308
REC15-125.1S/H2/M-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C Muntaketa mota Through Hole
Lineako araudia 87% Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO
Eginbideen pinuak 3A Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 3A 9V - 18V Input
deskribapena DC/DC CONVERTER 5.1V 3A 15W Oraingoan - Breakover 2kV (2000V)