80MXG2200MEFCSN25X30
RubyconRubycon
80MXG2200MEFCSN25X30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 80MXG2200MEFCSN25X30
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Fitxak: 1.80MXG2200MEFCSN25X30.pdf2.80MXG2200MEFCSN25X30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
80MXG2200MEFCSN25X30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 80MXG2200MEFCSN25X30 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24650 pcs Datuen fitxa 1.80MXG2200MEFCSN25X30.pdf2.80MXG2200MEFCSN25X30.pdf
tolerantzia 2200µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm) Series MXG
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 80V Pakete / kasua -
Beste izenak 1189-3359 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 2.03A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) Zabaldutako deskribapena 2200µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
eskaerak 2000 Hrs @ 105°C