63MU683M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 63MU683M3216
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206
Fitxak: 63MU683M3216.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
63MU683M3216ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 63MU683M3216 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74592 pcs Datuen fitxa 63MU683M3216.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - tolerantzia 0.068µF
Bukaera - Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series PMLCAP®, MU
Ripple Current - Baxu maiztasuna DC Link, DC Filtering polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 63MU0.06803216X
63MU0.06803216X-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 63MU683M3216 Bizitza @ tenperatura. -
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 0.068µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
Dielektrikoko diametroa Acrylic, Metallized deskribapena CAP FILM 0.068UF 20% 63VDC 1206
Oraina - Ihesaldia 63V