RA203820XX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RA203820XX
Fabrikatzaileak / Marka: Powerex, Inc.
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 3.8KV 2000A PWRDISC
Fitxak: RA203820XX.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 260 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
  • Mezua
RA203820XXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RA203820XX fabrikatzailea Powerex Inc.
deskribapena DIODE MODULE 3.8KV 2000A PWRDISC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 260 pcs Datuen fitxa RA203820XX.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 2000A
Tentsioa - Tasa Pow-R-Disc Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-200AD
Tenperatura operatiboa - Junction 25µs Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia RA203820XX
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 3800V (3.8kV) 2000A Chassis Mount Pow-R-Disc Diode konfigurazioa 200mA @ 3800V
deskribapena DIODE MODULE 3.8KV 2000A PWRDISC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.45V @ 3000A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 3800V (3.8kV)