RA201436XX
Powerex Inc.Powerex Inc.
Powerex Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RA201436XX
Fabrikatzaileak / Marka: Powerex, Inc.
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 1.4KV 3600A PWRDISC
Fitxak: RA201436XX.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 378 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 378 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
RA201436XXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RA201436XX fabrikatzailea Powerex Inc.
deskribapena DIODE MODULE 1.4KV 3600A PWRDISC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 378 pcs Datuen fitxa RA201436XX.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 3600A
Tentsioa - Tasa Pow-R-Disc Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-200AD
Tenperatura operatiboa - Junction 22µs Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia RA201436XX
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 1400V (1.4kV) 3600A Chassis Mount Pow-R-Disc Diode konfigurazioa 200mA @ 1400V
deskribapena DIODE MODULE 1.4KV 3600A PWRDISC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.15V @ 3000A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1400V (1.4kV)