R9G02012XX
Powerex Inc.Powerex Inc.
Powerex Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R9G02012XX
Fabrikatzaileak / Marka: Powerex, Inc.
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 2KV 1200A DO200AB
Fitxak: R9G02012XX.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 525 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
R9G02012XXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R9G02012XX fabrikatzailea Powerex Inc.
deskribapena DIODE MODULE 2KV 1200A DO200AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 525 pcs Datuen fitxa R9G02012XX.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1200A
Tentsioa - Tasa DO-200AB, B-PUK Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-200AB, B-PUK
Tenperatura operatiboa - Junction 25µs Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia R9G02012XX
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 2000V (2kV) 1200A Chassis Mount DO-200AB, B-PUK Diode konfigurazioa 150mA @ 2000V
deskribapena DIODE MODULE 2KV 1200A DO200AB Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.45V @ 1500A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 2000V (2kV)