KTF101B155M43NHT00
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
KTF101B155M43NHT00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KTF101B155M43NHT00
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812
Fitxak: KTF101B155M43NHT00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
KTF101B155M43NHT00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KTF101B155M43NHT00 fabrikatzailea United Chemi-Con
deskribapena CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 145669 pcs Datuen fitxa KTF101B155M43NHT00.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia 1.5µF
Lodiera (Max) X7R Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series NTF
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
balorazio - polarizazio 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.110" (2.80mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 1.5µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812