EKMH250VSN183MQ50T
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
EKMH250VSN183MQ50T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EKMH250VSN183MQ50T
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
EKMH250VSN183MQ50Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EKMH250VSN183MQ50T fabrikatzailea United Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23145 pcs Datuen fitxa
tolerantzia 18000µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 1.000" Dia (25.40mm) Series KMH
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 25V Pakete / kasua -
Beste izenak 565-2859
EKMH250VSN183MQ50N
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 3.54A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Fabrikatzailearen zatia zenbakia EKMH250VSN183MQ50T Bizitza @ tenperatura. 28 mOhm @ 120Hz
inpedantzia - Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm)
Zabaldutako deskribapena 18000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 28 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP eskaerak 2000 Hrs @ 105°C