EGPA800ELL821MM35S
United Chemi-ConUnited Chemi-Con
EGPA800ELL821MM35S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EGPA800ELL821MM35S
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: EGPA800ELL821MM35S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
EGPA800ELL821MM35Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EGPA800ELL821MM35S fabrikatzailea United Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28095 pcs Datuen fitxa EGPA800ELL821MM35S.pdf
tolerantzia 820µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.295" (7.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm) Series GPA
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 80V Pakete / kasua -
Beste izenak 565-3421
EGPA800ELL821MM35S-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Capacitors kopurua 1.734A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 35 mOhm @ 100kHz inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.437" (36.50mm) Zabaldutako deskribapena 820µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can 35 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 80V RADIAL
eskaerak 5000 Hrs @ 125°C