UVZ2A100MED1TD
NichiconNichicon
UVZ2A100MED1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ2A100MED1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ2A100MED1TD.pdf2.UVZ2A100MED1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UVZ2A100MED1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ2A100MED1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1503061 pcs Datuen fitxa 1.UVZ2A100MED1TD.pdf2.UVZ2A100MED1TD.pdf
tolerantzia 10µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.098" (2.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm) Series UVZ
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 100V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-13500-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 54mA Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) Zabaldutako deskribapena 10µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
eskaerak 1000 Hrs @ 105°C