UVR1A333MRD6
NichiconNichicon
UVR1A333MRD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR1A333MRD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UVR1A333MRD6.pdf2.UVR1A333MRD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
UVR1A333MRD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR1A333MRD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21754 pcs Datuen fitxa 1.UVR1A333MRD6.pdf2.UVR1A333MRD6.pdf
tolerantzia 33000µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.492" (12.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm) Series UVR
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 10V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-1035 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Capacitors kopurua 4.8A Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia UVR1A333MRD6
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) Zabaldutako deskribapena 33000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL
eskaerak 2000 Hrs @ 85°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVR1A332MHA
UVR1A332MHA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 5140 pcs
Deskarga: UVR1A332MHA.pdf
RFQ
UVR1A333MRD
UVR1A333MRD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL