UVK1J332MRD
NichiconNichicon
UVK1J332MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1J332MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1J332MRD.pdf2.UVK1J332MRD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
UVK1J332MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1J332MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32473 pcs Datuen fitxa 1.UVK1J332MRD.pdf2.UVK1J332MRD.pdf
tolerantzia 3300µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm) Series UVK
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 63V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-12412
UVK1J332MRD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Capacitors kopurua 2.7A Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia UVK1J332MRD
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) Zabaldutako deskribapena 3300µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL
eskaerak 2000 Hrs @ 85°C