UTT0J471MPD1TD
NichiconNichicon
UTT0J471MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTT0J471MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UTT0J471MPD1TD.pdf2.UTT0J471MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UTT0J471MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTT0J471MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 459791 pcs Datuen fitxa 1.UTT0J471MPD1TD.pdf2.UTT0J471MPD1TD.pdf
tolerantzia 470µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.138" (3.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series UTT
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current - polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 6.3V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-10387-3 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 230mA Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia 680 mOhm
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) Zabaldutako deskribapena 470µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
eskaerak 5000 Hrs @ 105°C