USW1A220MDD1TE
NichiconNichicon
USW1A220MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USW1A220MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.USW1A220MDD1TE.pdf2.USW1A220MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
USW1A220MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USW1A220MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1775730 pcs Datuen fitxa 1.USW1A220MDD1TE.pdf2.USW1A220MDD1TE.pdf
tolerantzia 22µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.059" (1.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm) Series USW
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna Audio
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 10V Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Capacitors kopurua 35mA
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia USW1A220MDD1TE Bizitza @ tenperatura. -
inpedantzia - Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Zabaldutako deskribapena 22µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL eskaerak 1000 Hrs @ 85°C