USR1A470MDD1TE
NichiconNichicon
USR1A470MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USR1A470MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.USR1A470MDD1TE.pdf2.USR1A470MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
USR1A470MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USR1A470MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1634018 pcs Datuen fitxa 1.USR1A470MDD1TE.pdf2.USR1A470MDD1TE.pdf
tolerantzia 47µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.079" (2.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm) Series USR
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 10V Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Capacitors kopurua 59mA
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia USR1A470MDD1TE Bizitza @ tenperatura. -
inpedantzia - Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Zabaldutako deskribapena 47µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL eskaerak 2000 Hrs @ 85°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
USR1A470MDD
USR1A470MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL