USR0G101MDD1TE
NichiconNichicon
USR0G101MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USR0G101MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
Fitxak: 1.USR0G101MDD1TE.pdf2.USR0G101MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
USR0G101MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USR0G101MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1530342 pcs Datuen fitxa 1.USR0G101MDD1TE.pdf2.USR0G101MDD1TE.pdf
tolerantzia 100µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.079" (2.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm) Series USR
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 4V Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Capacitors kopurua 65mA
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia USR0G101MDD1TE Bizitza @ tenperatura. -
inpedantzia - Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Zabaldutako deskribapena 100µF 4V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL eskaerak 2000 Hrs @ 85°C