USA1H010MDD
NichiconNichicon
USA1H010MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USA1H010MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V T/H
Fitxak: 1.USA1H010MDD.pdf2.USA1H010MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
USA1H010MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USA1H010MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 430704 pcs Datuen fitxa 1.USA1H010MDD.pdf2.USA1H010MDD.pdf
tolerantzia 1µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.059" (1.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm) Series USA
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 50V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-14510
USA1H010MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Capacitors kopurua 10mA @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia USA1H010MDD
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) Zabaldutako deskribapena 1µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V T/H
eskaerak 2000 Hrs @ 85°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
USA1E470MDD1TD
USA1E470MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 965807 pcs
Deskarga: USA1E470MDD1TD.pdf
RFQ
USA1H0R1MDD1TP
USA1H0R1MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 1866901 pcs
Deskarga: USA1H0R1MDD1TP.pdf
RFQ
USA1H010MDD1TE
USA1H010MDD1TE
deskribapena: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL