USA1C220MDD1TP
NichiconNichicon
USA1C220MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USA1C220MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Fitxak: 1.USA1C220MDD1TP.pdf2.USA1C220MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
USA1C220MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USA1C220MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1809856 pcs Datuen fitxa 1.USA1C220MDD1TP.pdf2.USA1C220MDD1TP.pdf
tolerantzia 22µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.079" (2.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm) Series USA
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - SMD
Pitch - Connector 16V Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Capacitors kopurua 44mA
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia USA1C220MDD1TP Bizitza @ tenperatura. -
inpedantzia - Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Zabaldutako deskribapena 22µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD eskaerak 2000 Hrs @ 85°C