UPS2E331MRD
NichiconNichicon
UPS2E331MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPS2E331MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: 1.UPS2E331MRD.pdf2.UPS2E331MRD.pdf3.UPS2E331MRD.pdf4.UPS2E331MRD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
UPS2E331MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPS2E331MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia 330µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm) Series UPS
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 250V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-11160
UPS2E331MRD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 1.15A Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia UPS2E331MRD
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) Zabaldutako deskribapena 330µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 250V RADIAL
eskaerak 3000 Hrs @ 105°C