UPM1H271MHD6
NichiconNichicon
UPM1H271MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1H271MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1H271MHD6.pdf2.UPM1H271MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
UPM1H271MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1H271MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 178161 pcs Datuen fitxa 1.UPM1H271MHD6.pdf2.UPM1H271MHD6.pdf
tolerantzia 270µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.295" (7.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm) Series UPM
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 50V Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Capacitors kopurua 840mA @ 120Hz
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia UPM1H271MHD6 Bizitza @ tenperatura. -
inpedantzia 70 mOhm Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
Zabaldutako deskribapena 270µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL eskaerak 5000 Hrs @ 105°C