UHW1V392MHD
NichiconNichicon
UHW1V392MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHW1V392MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: UHW1V392MHD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
UHW1V392MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHW1V392MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30226 pcs Datuen fitxa UHW1V392MHD.pdf
tolerantzia 3900µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.295" (7.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm) Series UHW
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 35V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-6801 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 3.15A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia UHW1V392MHD
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia 10 mOhm
Altuera - Eserita (Max) 1.476" (37.50mm) Zabaldutako deskribapena 3900µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL
eskaerak 10000 Hrs @ 105°C