UBX2D100MPL1TD
NichiconNichicon
UBX2D100MPL1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBX2D100MPL1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: 1.UBX2D100MPL1TD.pdf2.UBX2D100MPL1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UBX2D100MPL1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBX2D100MPL1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57073 pcs Datuen fitxa 1.UBX2D100MPL1TD.pdf2.UBX2D100MPL1TD.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UBX Ripple Current @ maiztasuna baxua 83mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 149.4mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13241-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 150°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapazitantzia 10µF