LQS2W820MELZ25
NichiconNichicon
LQS2W820MELZ25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQS2W820MELZ25
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 1.LQS2W820MELZ25.pdf2.LQS2W820MELZ25.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
LQS2W820MELZ25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQS2W820MELZ25 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22517 pcs Datuen fitxa 1.LQS2W820MELZ25.pdf2.LQS2W820MELZ25.pdf
tolerantzia 82µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm) Series LQS
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 450V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-7794 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 640mA @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) Zabaldutako deskribapena 82µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
eskaerak 3000 Hrs @ 105°C