LGY2Z681MELA
NichiconNichicon
LGY2Z681MELA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGY2Z681MELA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
Fitxak: LGY2Z681MELA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LGY2Z681MELAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGY2Z681MELA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30252 pcs Datuen fitxa LGY2Z681MELA.pdf
tolerantzia 680µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm) Series LGY
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 180V Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Capacitors kopurua 1.7A @ 120Hz
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia LGY2Z681MELA Bizitza @ tenperatura. -
inpedantzia - Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
Zabaldutako deskribapena 680µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP eskaerak 7000 Hrs @ 105°C