LGY2E331MELA
NichiconNichicon
LGY2E331MELA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGY2E331MELA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Fitxak: LGY2E331MELA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LGY2E331MELAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGY2E331MELA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34371 pcs Datuen fitxa LGY2E331MELA.pdf
tolerantzia 330µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm) Series LGY
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 250V Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Capacitors kopurua 1.2A @ 120Hz
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia LGY2E331MELA Bizitza @ tenperatura. -
inpedantzia - Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
Zabaldutako deskribapena 330µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP eskaerak 7000 Hrs @ 105°C