LGY1E682MELZ30
NichiconNichicon
LGY1E682MELZ30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGY1E682MELZ30
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Fitxak: 1.LGY1E682MELZ30.pdf2.LGY1E682MELZ30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
LGY1E682MELZ30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGY1E682MELZ30 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32352 pcs Datuen fitxa 1.LGY1E682MELZ30.pdf2.LGY1E682MELZ30.pdf
tolerantzia 6800µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm) Series LGY
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 25V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-8604
LGY1E682MELZ30-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 1.9A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) Zabaldutako deskribapena 6800µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
eskaerak 5000 Hrs @ 105°C