LGX2E271MELZ25
NichiconNichicon
LGX2E271MELZ25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGX2E271MELZ25
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Fitxak: 1.LGX2E271MELZ25.pdf2.LGX2E271MELZ25.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
LGX2E271MELZ25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGX2E271MELZ25 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30048 pcs Datuen fitxa 1.LGX2E271MELZ25.pdf2.LGX2E271MELZ25.pdf
tolerantzia 270µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm) Series LGX
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 250V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-7951 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 1.01A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) Zabaldutako deskribapena 270µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
eskaerak 5000 Hrs @ 105°C