LGU1E123MELA
NichiconNichicon
LGU1E123MELA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGU1E123MELA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
Fitxak: 1.LGU1E123MELA.pdf2.LGU1E123MELA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
LGU1E123MELAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGU1E123MELA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24608 pcs Datuen fitxa 1.LGU1E123MELA.pdf2.LGU1E123MELA.pdf
tolerantzia 12000µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm) Series LGU
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 25V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-7143
LGU1E123MELA-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 2.81A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia LGU1E123MELA
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) Zabaldutako deskribapena 12000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
eskaerak 3000 Hrs @ 105°C