F981A225MUA
AVX CorporationAVX Corporation
F981A225MUA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F981A225MUA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0402
Fitxak: F981A225MUA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
F981A225MUAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F981A225MUA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65159 pcs Datuen fitxa F981A225MUA.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Series F98, Frameless™ Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0402 (1106 Metric) Beste izenak 478-8648-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea U
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 Ohm Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0402 (1106 Metric) 15 Ohm
kapazitantzia 2.2µF