F981A225MMA
AVX CorporationAVX Corporation
F981A225MMA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F981A225MMA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0603
Fitxak: F981A225MMA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
F981A225MMAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F981A225MMA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 486455 pcs Datuen fitxa F981A225MMA.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Series F98, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 478-8647-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea M
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7.5 Ohm Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0603 (1608 Metric) 7.5 Ohm
kapazitantzia 2.2µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F981A225MMA
F981A225MMA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0603
Stockean: 4148 pcs
Deskarga: F981A225MMA.pdf
RFQ
F981A226MSA
F981A226MSA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 22UF 10V 20% 0805